Dla studentów - Stroud.edu.pl

„Matematyka od zera dla inżyniera” - książka dla studentów


„Matematyka od zera dla inżyniera” to obowiązkowa lektura dla studentów rozpoczynających swoją przygodę na kierunkach ścisłych oraz przyszłych inżynierów. Książka stanowi kompendium wiedzy z najważniejszych zagadnień, które poruszano na wcześniejszych etapach nauczania oraz wstęp do nauki na bardziej zaawansowanym poziomie. Spośród innych podręczników wyróżnia się przejrzystą formą - autorzy, będący wykładowcami na renomowanych brytyjskich uczelniach, zdołali stworzyć zupełnie nową jakość przystępnego przekazywania wiedzy, opartego na nauczaniu programowanym.


Poszczególne lekcje (programy), których jest łącznie 42, to przypomnienie i omówienie znanych już studentowi tematów, a w dalszej części wprowadzenie do bardziej skomplikowanych zagadnień. Każdy program to kompleksowy wykład poparty dużą ilością przykładów, materiałów do ćwiczeń oraz zadań sprawdzających. Zastosowana przez autorów forma i koncepcja dydaktyczna pozwalają studentom na samodzielną pracę w wyznaczonym przez siebie tempie oraz na bieżącą kontrolę wyników nauki.


Książka do matematyki, którą przedstawiamy cieszy się także uznaniem wykładowców, a o popularności publikacji niech świadczy choćby fakt, że do tej pory na całym świecie sprzedano pół miliona egzemplarzy podręcznika.


Pętla Sp. z o.o.
Copyright © 2016-2021 Pętla Sp. z o.o.
e-mail: info@stroud.edu.pl
tel: 508270779
NIP 7831687173, KRS 0000414556 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy